DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku" 23.01.2020 r. (czwartek) w godz. od 9:00 do 14:00.

Drodzy ósmoklasiści !!!
Dnia 23 stycznia 2020 r. (czwartek), w godz. 9.00 – 14.00 w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie, ul. Ułanów 9 odbędą się XVIII „Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku”,  – impreza o charakterze edukacyjno – wychowawczym.

Czytaj więcej...

Jasełka 2020Magia świąt, czar przystrojonej choinki, białe gwiazdy skrzące się na dekoracji wykonanej własnoręcznie przez uczniów powitały nas 20 grudnia na corocznych Jasełkach.

Czytaj więcej...

Integracja klas drugich


Dwudniowa, pełna wrażeń wycieczka do Kopalni w Bochni w dniach 13-14 grudnia okazała się wspaniałym mikołajkowo-świątecznym prezentem, zorganizowanym przez wychowawców dla uczniów klas II-tak, ro, tuf oraz r.

Czytaj więcej...

DZIEŃ PORTUGALSKI

W ramach upowszechniania rezultatów projektu „Krok w dorosłość – zagraniczne praktyki zawodowe” w dniu 11 grudnia uczniowie klas pierwszych /po gimnazjum/oraz drugich mieli okazję poznać ideę programu Erasmus + / Power oraz zobaczyć prezentacje przygotowane przez uczniów, którzy zrealizowali praktyki zawodowe w Portugalii.

Czytaj więcej...

ZAWODOWE MIKOŁAJKI


W ramach wydarzenia organizowanego w naszej Szkole już po raz czwarty uczniowie uczestniczyli w następujących pokazach i prelekcjach prowadzonych przez specjalistów z różnych obszarów zawodowych:

Czytaj więcej...

Kalendarz roku ZSIŚiM