Logo Krakowa

Open menu

Polski    English 


Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie od ponad 10 lat współpracuje z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Gdańsku. 

Dzięki temu nasi uczniowie mają możliwość zapoznania się z obiektami melioracyjnymi, zabezpieczeniami przeciwpowodziowymi Gdańska, jak również ze sposobami wykorzystania naturalnych procesów zachodzących w przyrodzie w kształtowaniu wałów wydmowych. Uczniowie biorą również udział w badaniu czystości wód Zatoki Gdańskiej.

Natomiast młodzież z Gdańska, przyjeżdżająca do Krakowa, ma możliwość zapoznania się z zaporą w Dobczycach, zbiornikiem retencyjnym dostarczający wodę pitną dla naszego miasta i okolicznych miejscowości. W celu poznania regulacji potoku górskiego „ Bystry ‘’, wraz z budowlami takimi, jak : zapora przeciwrumowiskowa i żleb - nasi goście wyjeżdżają do Zakopanego.

podziękowanie za współpracę

Uczniowie zawsze miło wspominają wyjazd i z niecierpliwością czekają na następny.

  Galeria zdjęć

 

 Najlepsze Technikum 2021 - Brązowa Odznaka

 

 

 


 



  

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Adran i Arkadiusz - laureaci XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

 RUSZAJ poprawki