DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Dzień otwarty" 29.05.2019 r. (środa) w godz. od 9:00 do 12:00         Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

 

9 grudnia, w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych – „Odkryj swój talent !”, odbyły się w naszej Szkole ZAWODOWE MIKOŁAJKI.

Wydarzenie to miało na celu promocję szkolnictwa zawodowego oraz prezentację konkretnych zawodów nauczanych w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji.
Nasi uczniowie mieli okazję wziąć udział w wykładach, panelach dyskusyjnych oraz pokazach dotyczących innowacji i ciekawostek z różnych dziedzin (np. energetyki odnawialnej, architektury krajobrazu, ogrodnictwa, fryzjerstwa i przedsiębiorczości).
Natomiast uczniowie gimnazjów, którzy dość licznie odwiedzili Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji, uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez naszych nauczycieli, specjalistów z zakresu florystyki, organizacji reklamy, fryzjerstwa, architektury krajobrazu oraz języka angielskiego zawodowego. Wszystkie warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, dając również gimnazjalistom możliwość spróbowania swoich sił pod okiem starszych kolegów – uczniów naszej Szkoły, którym bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc !!!

Nad koordynacją całości czuwała grupa „Mikołajów” z klasy IVao. /BRAWO!/

Do zobaczenia za rok !
Organizatorzy.

  GALERIA

  

Kalendarz roku ZSIŚiM