Logo Krakowa

Open menu

    Polski    English 

  
Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji przypadło na dzień 26 czerwca 2015 roku.

Uroczystość przebiegała w formie dwóch akademii, podczas których odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie absolwentów trzecich klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 9 im. Wita Stwosza, kształcącej w zawodzie fryzjer. Obie akademie przygotowała Pani Dominika Głowacka, nauczyciel języka polskiego.

Uroczystość pożegnania uczniów, którzy ukończyli Zasadniczą Szkołę Zawodową odbyła się o godzinie 9.00 w auli naszej szkoły. Natomiast uroczyste zakończenie roku szkolnego dla wszystkich uczniów odbyło sie o godzinie 10.30 w sali gimnastycznej.

Na wstępie prowadzący Bartosz Leśniak i Joanna Badowska powitali wszystkich zebranych: Dyrekcję Szkoły, Grono Pedagogiczne, pracowników oraz uczniów Zespołu. Uczennice prowadzące część artystyczną: Natalia Sadłoń, Kasia Orawin i Aleksandra Kukuła przypomniały, jak mijały dni w Szkole, chwile lepsze i gorsze, sukcesy i porażki oraz humorystycznie przedstawiły utopijną wizję wynalazków, które ułatwiłyby uczniom naukę. Następnie przedstawiono 10 rad jak być szczęśliwym w życiu. To przesłanie było zarówno aktualne dla wszystkich uczniów jak i dla kończących swoją edukację absolwentów klas zawodowych. Całość uświetniły występy wokalne dwóch uczennic: Karoliny Linowskiej oraz Magdaleny Mirek, które zaprezentowały swoje niezwykłe talenty wokalne.

Podczas pożegnania klas trzecich Pani Dyrektor mgr inż. Dorota Kocur, pożegnała Absolwentów, wręczając świadectwa ukończenia Szkoły, a także nagrody wyróżniającym się uczniom, jednocześnie życząc sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Zaprosiła młodzież do kontynuowania edukacji w naszej Szkole – w IV Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych. Natomiast podczas uroczystości ogólnoszkolnej, Pani Dyrektor wyróżniła uczniów, którzy wykazali się w tym roku szkolnym szczególnymi osiągnięciami w nauce oraz pracą na rzecz szkoły.

Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim zdrowych, spokojnych i pełnych radości wakacji. Uroczytość przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze, co było również odzwierciedleniem serdecznych relacji panujących w naszej Szkole.

 

Galeria zdjęć 

 Zdjęcia z zakończenia roku szkolnego 2014/2015

można pobierać z podanego poniżej adresu internetowego:

 https://www.dropbox.com/sh/8qh7wxvo642eq4c/AAB5WcWbSOYIeOmg5Ep31VYYa?dl=0

 Kod QR do zdjęć:

QRcode

 

 Najlepsze Technikum 2021 - Brązowa Odznaka

 

 

 


   

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Adran i Arkadiusz - laureaci XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

 RUSZAJ poprawki