Open menu


  • 4.01.2021 r. / poniedziałek – Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów  ZSIŚiM.

  • 5.01.2021 r. / wtorek – Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów  ZSIŚiM.
  • 11.01.2021 r. / poniedziałek – Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie - dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów TIŚ nr 13.

  • 12.01.2021 r. /wtorek – Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie - dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów TIŚ nr 13.

  • 04.05.2021 r. / wtorek – Pisemny egzamin maturalny z języka polskiego - dzień wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych dla uczniów ZSIŚiM.

  • 05.05.2021 r. / środa – Pisemny egzamin maturalny z matematyki - dzień wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych dla uczniów ZSIŚiM.

  • 06.05.2021 r. / czwartek – Pisemny egzamin maturalny z języka angielskiego - dzień wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych dla uczniów ZSIŚiM.

  • 4.06.2021 r. / piątek – Po Święcie Bożego Ciała - dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów  ZSIŚiM.

  • 21.06.2021 r. / poniedziałek – Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie - dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów TIŚ nr 13.

  • 22.06.2021 r. / wtorek – Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie - dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów TIŚ nr 13.

 

 

 

 

 

 


 



  

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Adran i Arkadiusz - laureaci XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

 Ruszaj