Open menu

_________________________________________________________________

KLIP O SZKOLE 2019

_________________________________________________________________

KLIP O SZKOLE

 _______________________________________________________________

KLIP Z 12 "STYCZNIOWYCH SPOTKAŃ GIMNAZJALISTÓW" 

_________________________________________________________________

KLIP Z 13 "STYCZNIOWYCH SPOTKAŃ GIMNAZJALISTÓW"

________________________________________________________________________________

KLIP Z 14 "STYCZNIOWYCH SPOTKAŃ GIMNAZJALISTÓW"

________________________________________________________________________________

KLIP Z 15 "STYCZNIOWYCH SPOTKAŃ GIMNAZJALISTÓW"

________________________________________________________________________________

KLIP Z 16 "STYCZNIOWYCH SPOTKAŃ GIMNAZJALISTÓW"

Film jest fragmentem KRONIKI KRAKÓW TVP3
https://krakow.tvp.pl/35658466/18012018-2130

_____________________________________________________________

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA

OTWÓRZ PLIK

_________________________________________________________________

UDZIAŁ W DNIACH DZIELNICY III

 

 

 


 



  

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : 1 listopad 2020
2
3
4
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Data : 26 listopad 2020
27
28
29
30

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Adran i Arkadiusz - laureaci XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

 Ruszaj