DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Dzień otwarty"  10.03.2020 r. (wtorek) w godz. od 9:00 do 12:00.

FRYZJERÓW

1. Zofia Gąska Camea
30-150 Kraków, ul. Armii Krajowej 93/1
tel. 605367272

2. Zakład fryzjersko- Kosmetyczny „NATURA”
31-863 Kraków, Bieńczycki Plac Targowy 15A
Danuta Pyzik tel. 12 647 75 19, 665 832 391

3. Studio Urody Image
Joanna Szewczyk
30-084 Kraków, ul. Bronowicka 23
tel. 12 636 61 46 502 030 352

4. Atelier Bernady
Barbara Palenik- Bernady
ul.Masarska 9, Kraków 31-534
tel. 12 353 07 17

5. Studio Urody M&M
Maria Wojnarska, Małgorzata Lipka
Kraków, os. Złotego Wieku 19-20
tel. 12 6417036

6. Fryzjernia u Pawła
Paweł Krzywda
Ul. Krakowskie Przedmieście 41
32-087 Zielonki
tel. 531 406 676

7. Salon Fryzur „SHAZI”
Elżbieta Broda-Haras
Ul. Wawelska 16
31-619 Kraków
tel. 12 641 01 88

8. Salon Fryzjerski „STYL MM MARTA ŁUDZIK” – kilka lokalizacji Salonów
31-505 Kraków, ul. Ariańska 3
tel.501 472 798

9. „EMPIRE” Justyna Augustyn
Salo Fryzjerski
31-616 Kraków, os. Złotego Wieku 17/73
tel.665-954-125

10. Salon Fryzjerski FIONA
Katarzyna Borsuk
Os. Złotej Jesieni13
31-945 Kraków
tel. 510 737 917

11. ALL4TIPS
Monika Kaszuba- Dec
31-637 Kraków, ul. Okulickiego 51/278
tel.509 739 860

12. KRUCZEK HAIR CONCEPT Andrzej Kruczek
Ul. Kochanowskiego 23, 31-127 Kraków
tel. 792 025 590

13. FHU „Joanna”
Anna Barcik
Os. Na Stoku 10B, 31-703 Kraków

14. SALON „URODA OD ŚWITU”
Żaneta Antkiewicz
Osiedle Teatralne 10, 31-964 Kraków
tel. 12 643 46 80

15. STUDIO FRYZJERSKIE
Edyta Pytel
31-619 Kraków, ul. Jerzego Zawieyskiego 8
tel.12 641 07 88

16. Salon Fryzjerski Crea’tif
Rymut Iwona
31-155 Kraków. Ul. Warszawska 16
tel.12 380 15 49 508 660 849

17. Salon kosmetyczno- fryzjerski Manufaktura Piękna
32-082 Bolechowice ul. Łąkowa 19
tel. 883 433 522

18. M.STUDIO Małgorzata Strug – Zgrzywa
30-611 Kraków, ul. Por. Halszki 1B,C,J
tel.121 654 41 24

19. Salon fryzjerski – Renata Piper
30- 619 Kraków
ul. Gołaśka 4/5
tel.12 357 50 84

20. Salon fryzjerski - Hair Line – Paweł Doupal
Kraków
ul Librowszczyzna 1
tel. 604 110 932

21. Salon Fryzjerski – Żaneta Antkiewicz
Kraków
Oś Teatralne 10
tel. 501 210 988

22. Studio Urody – Joanna Szewczyk
Kraków
Ul. Bronowicka 23
tel.502 030 352

23. Salon Fryzjerski Shazi – Elżbieta Broda Haraś
Kraków
Ul. Wawelska 16
tel. 12 641 01 88

Kalendarz roku ZSIŚiM

BRĄZOWA SZKOŁA 2019

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

 

bezpieczna szkoła

 


 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Adran i Arkadiusz - laureaci XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych