Dnia 3 listopada 2016roku w auli szkolnej odbyły się zawody o tytuł Mistrza Szkoły w Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców. W rywalizacji wzięli udział
zwycięzcy w swoich rocznikach:

 

 

DZIEWCZĘTA:

CHŁOPCY:

Zamula Maryna Ie

Ostrowski Eryk Ie

Gruca Dorota Ir

Kapcia Tomasz Ie

Królik Klaudia Ir

Kwiatkowski Kamil Ie

Jastrzębska Zuzanna IIfor

Malik Paweł IIei

Kijania Kamila IIIei

Matoga- Melis Olaf 2df

Gawlik Kamila IIIr

Zbroja Mateusz IVir

 

Kulisa Patryk IVir

 

Mańkiewicz Jakub IVir

 

Szpilka Michał IVao


Turniej był rozgrywany systemem „każdy z każdym”. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Królik Klaudia z klasy Ir, a w kategorii chłopców Matoga- Melis Olaf z klasy 2df.

      

Gratulujemy!!

 Opiekunowie: Kania Krzysztof, Spieszny Anna

 

GALERIA

 

 

 


 



  

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Adran i Arkadiusz - laureaci XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych