DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Dzień otwarty" 29.05.2019 r. (środa) w godz. od 9:00 do 12:00         Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

Już po raz szósty Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji wziął udział w akcji „ŚWIĄTECZNA PACZKA”, by z pomocą żywnościową i środkami czystości dotrzeć do najbardziej potrzebujących rodzin uczniów naszej Szkoły, w celu zapewnienia im godnych i radosnych Świąt.

Wytypowano pięć rodzin, których sytuacja materialna, jak i zdrowotna, jest bardzo trudna. W dziewiętnastu paczkach znalazły się dla nich artykuły spożywcze, chemiczne oraz artykuły dla niemowląt.
Tradycyjnie w takiej sytuacji mogliśmy liczyć na nasze aktywne, wrażliwe i odpowiedzialne uczennice z klasy II tak: Karolinę Ładę, Katarzynę Łabędź, Katarzynę Figę i Annę Górny, które pod kierunkiem Pedagoga szkolnego, Małgorzaty Gotfryd, wykazały się dużą sprawnością i zaangażowaniem przy realizacji całego przedsięwzięcia.
Młodzież, Grono Pedagogiczne i Pracownicy ZSIŚiM nigdy nie byli obojętni na niełatwy los wielu rodzin uczniów naszej Szkoły, dlatego też chętnie przystąpili do tej akcji. Ten dar wielu serc sprawił, że na niejednej twarzy pojawił się uśmiech, a w oku zakręciła się łza wzruszenia.

Wszystkim darczyńcom, wspierającym naszą akcję i przyczyniającym się do uświetnienia Świąt Bożego Narodzenia rodzinom będącym w potrzebie, serdecznie dziękujemy.

 

  GALERIA

  

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

BRĄZOWA SZKOŁA 2019

 

bezpieczna szkoła

Kalendarz roku ZSIŚiM

 


 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Adran i Arkadiusz - laureaci XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych