DROGI KANDYDACIE!!! →  →  → Zapraszamy do Naszej Szkoły na "Dzień otwarty" 29.05.2019 r. (środa) w godz. od 9:00 do 12:00         Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi IV LO dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

FRYZJERÓW

1. Zofia Gąska Camea
30-150 Kraków, ul. Armii Krajowej 93/1
tel. 605367272

2. Zakład fryzjersko- Kosmetyczny „NATURA”
31-863 Kraków, Bieńczycki Plac Targowy 15A
Danuta Pyzik tel. 12 647 75 19, 665 832 391

3. Studio Urody Image
Joanna Szewczyk
30-084 Kraków, ul. Bronowicka 23
tel. 12 636 61 46 502 030 352

4. Atelier Bernady
Barbara Palenik- Bernady
ul.Masarska 9, Kraków 31-534
tel. 12 353 07 17

5. Studio Urody M&M
Maria Wojnarska, Małgorzata Lipka
Kraków, os. Złotego Wieku 19-20
tel. 12 6417036

6. Fryzjernia u Pawła
Paweł Krzywda
Ul. Krakowskie Przedmieście 41
32-087 Zielonki
tel. 531 406 676

7. Salon Fryzur „SHAZI”
Elżbieta Broda-Haras
Ul. Wawelska 16
31-619 Kraków
tel. 12 641 01 88

8. Salon Fryzjerski „STYL MM MARTA ŁUDZIK” – kilka lokalizacji Salonów
31-505 Kraków, ul. Ariańska 3
tel.501 472 798

9. „EMPIRE” Justyna Augustyn
Salo Fryzjerski
31-616 Kraków, os. Złotego Wieku 17/73
tel.665-954-125

10. Salon Fryzjerski FIONA
Katarzyna Borsuk
Os. Złotej Jesieni13
31-945 Kraków
tel. 510 737 917

11. ALL4TIPS
Monika Kaszuba- Dec
31-637 Kraków, ul. Okulickiego 51/278
tel.509 739 860

12. KRUCZEK HAIR CONCEPT Andrzej Kruczek
Ul. Kochanowskiego 23, 31-127 Kraków
tel. 792 025 590

13. FHU „Joanna”
Anna Barcik
Os. Na Stoku 10B, 31-703 Kraków

14. SALON „URODA OD ŚWITU”
Żaneta Antkiewicz
Osiedle Teatralne 10, 31-964 Kraków
tel. 12 643 46 80

15. STUDIO FRYZJERSKIE
Edyta Pytel
31-619 Kraków, ul. Jerzego Zawieyskiego 8
tel.12 641 07 88

16. Salon Fryzjerski Crea’tif
Rymut Iwona
31-155 Kraków. Ul. Warszawska 16
tel.12 380 15 49 508 660 849

17. Salon kosmetyczno- fryzjerski Manufaktura Piękna
32-082 Bolechowice ul. Łąkowa 19
tel. 883 433 522

18. M.STUDIO Małgorzata Strug – Zgrzywa
30-611 Kraków, ul. Por. Halszki 1B,C,J
tel.121 654 41 24

19. Salon fryzjerski – Renata Piper
30- 619 Kraków
ul. Gołaśka 4/5
tel.12 357 50 84

20. Salon fryzjerski - Hair Line – Paweł Doupal
Kraków
ul Librowszczyzna 1
tel. 604 110 932

21. Salon Fryzjerski – Żaneta Antkiewicz
Kraków
Oś Teatralne 10
tel. 501 210 988

22. Studio Urody – Joanna Szewczyk
Kraków
Ul. Bronowicka 23
tel.502 030 352

23. Salon Fryzjerski Shazi – Elżbieta Broda Haraś
Kraków
Ul. Wawelska 16
tel. 12 641 01 88

SREBRNA SZKOŁA 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Inżynierii Środowiska nr 13 w Krakowie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018"

BRĄZOWA SZKOŁA 2019

 

bezpieczna szkoła

Kalendarz roku ZSIŚiM

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 


 


 

 

  

NASZE SUKCESY

Praktyki zawodowe - Portugalia
Patrycja Sekuła - II miejsce na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Dariusz Sobczyk na I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Patrycja, Marysia, Marzena na XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Patrycji
Paulina na XXXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wiktor na XXXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Sukcesy naszych uczniów na XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wyróżnienie dla Naszej Szkoły
Podziękowania dla Naszej Szkoły
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny
Dariusz Sobczyk I miejsce i Szymon Miś IV miejce na II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
Wioletta Sioła - „Złoty indeks” Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Marzena Haber III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - architektura krajobrazu
Piotr Piwowar III miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Jakub Spyrłak II miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Arkadiusz Krawczyk VII miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ogrodnictwo
Mateusz Zbroja V miejsce na XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku tematycznym - ochrona i inżynieria środowiska
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Zuzanny Agnieszki Majkrzak
Arkadiusz - I miejsce w bloku Ogrodnictwo i Magdalena - laureat XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Adran i Arkadiusz - laureaci XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych